Już od jakiegoś czasu zakupy są możliwe w internecie. Jednak od niedawna strony, które oferowały pomoc w takich transakcjach, znacznie się zmieniły. Oczywiście zmieniły się one za sprawą potrzeb jakie generują użytkownicy takich strony. Między innymi portal OLX, jest portalem, na którym można znaleźć wszystko. Jak założyć konto na OLX?

Jak założyć konto na OLX?

jak założyć konto na olxCo znajdziemy na OLX? W pierwszej kolejności są to oczywiście ogłoszenia sprzedażowe, w drugiej kolejności są to ogłoszenia związane z motoryzacją. Kolejno pojawiają się ogłoszenia związane z nieruchomościami. Nic dziwnego, że co raz większa ilość użytkowników zakłada konto na OLX. Nie trzeba wiedzieć jak założyć konto na OLX by to zrobić w bardzo krótkim czasie. Tak naprawdę wystarczy posiadać konto na Facebooku, przez które można zalogować się właśnie na OLX. W ten sposób rejestracja przebiega bardzo szybko oraz bez zbędnego wypełniania znowu tych samych formularzy.

W razie, gdy nowy użytkownik nie posiada konta na Facebooku, może on w tradycyjny sposób założyć sobie nowe konto na OLX. Wystarczy wypełnić swoje dane oraz podać dane kontaktowe, takie jak adres e-mail oraz telefon kontaktowy. Takie dane są niezbędne do prawidłowego rozpoznania czy dane są prawidłowe. W dodatku przy zamieszczaniu ogłoszeń należy je potwierdzić poprzez swój numer telefonu. W ten sposób portal zabezpiecza się przed nieprawdziwymi ogłoszeniami, których niestety mogło być bardzo wiele. Niestety oszuści nadal istnieją, o czym pracownicy OLX mają pojęcie. Dlatego często można otrzymać maila ze wskazówkami kiedy warto nie wierzyć w zamieszczone ogłoszenie a nawet zgłosić je do pracowników, aby mogli je prawidłowo zweryfikować ze swojej strony. Pracownikom zależy na tym, aby użytkownicy czuli się bezpiecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *