Branie sterydów i prohormonów dostępnych na rynku nierzadko wiążę się z silnymi skutkami ubocznymi. Nie są to na szczęście jedyne środki pomagające w zwiększeniu masy ciała. Mk-677 sarm skutecznie usprawnia proces wzrostu masy mięśniowej dzięki pobudzaniu wydzielania hormonu wzrostu do organizmu.

MK-677 sarm idealne dla sportowców

MK-677 sarm imituje efekty wywoływane przez grelinę, znaną jako hormon głodu. Dzięki temu zwiększa się apetyt osoby biorącej środek. Pozwala to na przyjęcie większej ilości wartości odżywczych, potrzebnych przy rozwoju tkanki mięśniowej.

Grelina w naturalnej formie zwiększa ilość kortyzolu oraz testosteronu w organizmie. Jednak dzięki stosowaniu MK-677 stężenie powyższych hormonów w organizmie nie rośnie. Kortyzol to hormon w dużej mierze odpowiedzialny za stres. Chroniczny stres prowadzi do bezsenności, braku apetytu i zmęczenia. Tak więc korzystne jest, aby jego poziom utrzymywał się na niskim poziomie, bo dzięki temu osoba zażywająca MK-677 ma więcej chęci i energii do ćwiczeń.

MK-677 sarm jako środek na wzrost masy mięśniowej

Oprócz wymienionych zalet MK-677, jej najważniejszym zadaniem jest zwiększanie poziomu hormonu wzrostu, czyli GH-RH. To właśnie dzięki niemu możliwy jest przyrost masy mięśniowej. Środek może być stosowany nie tylko przez sportowców, ale również osoby otyłe.

Chociaż niektórym może się to wydać zaskakujące, wzrost masy spowodowany przez MK-677 jest inny, niż ten tradycyjnie towarzyszący osobom otyłym. Środek powoduje wzrost beztłuszczowej masy ciała i wpływa pozytywnie na wydatek energetyczny.

Korzyści z brania MK-677 u osób starszych

Dotychczasowe badania wskazują na pozytywne rezultaty korzystania z MK-677 dla osób w podeszłym wieku. Hormon wzrostu poprawia jakość snu i podnosi poziom energii. Oprócz tego działa pozytywnie na stan cery i regeneruje stan ścięgien i stawów. Dzięki temu seniorzy mają szansę na poprawę swojego stanu fizycznego oraz większe możliwości mobilne.

Dawkowanie

Jak w przypadku każdego suplementu diety dostępnego na rynku, należy być ostrożnym jeżeli chodzi o jego dawkowanie. Należy pamiętać, że suplementacja nie może zastępować tradycyjnej, zbilansowanej diety. Jest ona jedynie dodatkiem, który pomaga w usprawnianiu niektórych procesów fizjologicznych.
Najczęściej stosowaną dawką MK-677 jest ok. 25 mg. Już taka ilość środka na wzrost masy mięśniowej, według badania okazuje się być skuteczna. Okres półtrwania suplementu, to około 24 godziny, dlatego powinien być brany maksymalnie raz na doby, o stałej porze.